שיעורים מיוחדים וסדנאות

יוגה למתחילים, יוגה לממשיכים

ללמוד יוגה זה כמו ללמוד שפה חדשה, או כמו ללמוד נגינה – 
צריך ללכת צעד צעד, להתחיל מההתחלה, ולהתמיד.
אפשר להתאמן ביוגה חיים שלמים, אבל זה לא ספרינט, וגם לא ריצת מרתון,
זו הליכה נעימה שגורמת לגוף להיפתח, לתודעה להתמקד וללב להתרחב.

לכן אנחנו מחלקים את השיעורים שלנו לרמות וממליצים למצוא את השיעור הנכון והמורה המתאימה. 

צעד צעד.

יוגה למתחילים

אם אתו חדשות ליוגה או לויג’נאנה יוגה,
אנחנו מזמינים אותכם ללמוד את היסודות בשיעורי היוגה למתחילים, או בקורס היסודות שלנו. 

בשיעורי יוגה למתחילים נניח יחד את היסודות. נלמד יחד, צעד צעד, בצורה מותאמת אישית ליכולת ולקצב של כל אחד, מהמתאמנים, את השלבים הראשונים של ישיבה שקטה, נשימה, וביצוע תנוחות היוגה, ונבין את העקרונות העמוקים העומדים מאחורי האימון. 

שיעורי יוגה למתחילים וקורסי היסודות שלנו הם דרך נהדרת להכנס לעולם המופלא של ויג’נאנה יוגה ולפתח גמישות, טווחי תנועה, חוזק ושקט.

שיעורי יוגה למתחילים מיועדים למי שלא התנסה ביוגה או שיש לו נסיון מועט באימון, ומומלצים גם למי שלא התנסה עדיין בדרך המיוחדת של ויג’נאנה יוגה כשער כניסה לאימון הייחודי הזה.

יוגה לממשיכים

שיעורי יוגה לממשיכים מיועדים הם השלב הבא. אחרי שהונחו היסודות בשיעורי יוגה למתחילים, אנחנו ממשיכים לבנות את האימון נדבך על נדבך.

בשיעורי יוה לממשיכים נעמיק את ההבנה של תרגול הנשימה והתנוחות, ונלמד תנוחות מורכבות יותר ויותר, תוך שימת דגש על דיוק בפרטים, שמירה על האמצע ועבודה עם שבעת העקרונות של ויג’נאנה יוגה ונבין יותר את הפילוסופיה של היוגה.

שיעורי יוגה לממשיכים מיועדים לבעלי נסיון בויג’נאנה יוגה, לבוגרי קורס מתחילים ולמי שהתאמן בשיעורי יוגה למתחילים 4-6 חודשים.

כדאי להתייעץ עם המורה שלך על עיתוי המעבר משיעורי יוגה למתחילים לשיעור היוגה לממשיכים.

שיעור כל הרמות

שיעורי הבוקר שלנו הם לכל הרמות. אלה שיעורים קטנים יותר בד”כ ומתאימים גם למתחילים ומעוצבים בהתאם למשתתפות ולאופי הקבוצה שנוצר.